Kişisel Blogger Temaları

Pazartesi, Haziran 22, 2015

tema, blogger tema indir, kişisel blogger temaları, magazin blogger temaları, kadın blogger temaları, pembe blogger temaları, ücretsiz blogger tema indir, blogger tema arşivi,
Kişisel Blogger Temaları


Merhaba.

Hostinge ve alan adına para vermek istemeyenler için blogger vazgeçilmez bir sistemdir. Basit ve kullanışlı olması sebebiyle çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir.
Bende bir blogger kullanıcısıyım ve çok memnunum blogger'dan. Özelliklede son zamanlarda tasarlanan blogger temalarından. Bir zamanlar bundan bir kaç yıl önce yine blogger kullanıcısıydım. Tema seçeneği yine fazlaydı fakat olan temalar kaliteli değildi. Sanırsam Google'ın blogger üzerinde yaptığı değişiklikler etkisini gösterdi ve ortaya muazzam temalar çıkmaya başladı. Şimdi bakıyorumda aralarından seçim yapmakta gerçekten zorluk çekiyorum.

Temaların seoya uyumlu ve duyarlı bir tema olmaları benim için ön kriter diyebilirim. Çünkü başarılı bir tema bu iki kriteri barındırmalı. Diğer sitelerden önde olmak istiyorsanız şayet bu iki kritere dikkat etmeniz gerekmekte. Bunların yanında temanın tasarımı ve hızlı olmasıda büyük bir önem taşıyor.

Özellikle benim gibi tema seçiminde zorluk çekenler için bir tema listesi hazırladım. Bu liste kişisel blog sahipleri için birebir. Şimdi gelelim sitemize uygun temayı seçmeye. Seçtiğiniz temayı indirme butonuna tıklayarak yönlendirilen adresten indirebilirsiniz.

- Blogger Responsive Temalar.

Ücretsiz Izgara Şablona Sahip Blogger Temaları.


Persona – Minimalist & Responsive Blogger Tema


Persona – Minimalist & Responsive Blogger Tema

İlk temamız Persona. İnsanın içini açan bir tasarıma sahip olan tema seo açısındanda çok iyi düzeyde. Minimalist tasarım kullanılarak meydana getirilmiş. Kişisel blog, magazin ve sağlık blogları için kullanılabilir.


Persy Minimalist Blogger Tema


Persy Minimalist Blogger Tema

Persy teması. Paylaştığım temalar arasında en beğendiğim temalardan biri. Yine kişisel bloglar için tercih edilebilecek olan temayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu temada seo açısından çok iyi durumda. Ek olarak responsive özelliğininde olduğunu söylemem gerek.
Sora Moon Minimal Blogger Tema

Sora Moon Minimal Blogger Tema

Soratemplates'in gözde temalarından olan Soramoon teması birçok özelliği kendinde barındırıyor. Kaliteli paylaş butonları, anasayfada bulunan manşeti, yayın türleri (resim,video,ses) hepsiyle öne çıkan bir blogger teması. Bu temayıda ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


Bridal Responsive Blogger Tema


Bridal Responsive Blogger Tema

Bu temanın özellikle manşetini çok beğendim. Kişisel bloglarınız için kullanabileceğiniz Bridal temasını aşağıdaki butona tıklayarak indirebilir ve sitenize kurabilirsiniz. 
It’s A Girl Responsive Minimalist Blogger Tema


It’s A Girl Responsive Minimalist Blogger Tema


Özellikle bayan blogcuların kullanacağı bu rengarenk blogger temasınıda ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Tema görselliğinin yanı sıra responsive özelliğinin olması sebebiylede öne çıkan temalar arasında.
Sora Article – Minimal Responsive Blogger Tema

Sora Article – Minimal Responsive Blogger Tema


Soratemplates'in tasarladığı göz kamaştıran bir blogger teması Sora article.Özellikle görünümü gerçekten takdire şayan. Önceki temamız gibi bu temada da konuya göre biçim olma özelliği bulunuyor.

Splendid Responsive Blogger Tema


Splendid Responsive Blogger Tema

Yine bayan blogcuların çok hoşuna gidecek bir tema. Pembe ağırlıklı temayı beğeniceğinize eminim. Temiz ve sade tasarıma sahip olan temayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Benzer Konular

2 yorum

  1. Blogger temaları son 1 sene içerisinde çok gelişti.Bu temalarda çok güzel.Birkaçtanesini arşivledim.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Aynen öyle hocam. Ücretli olan temalar dahada ileri durumda aslında.

      Sil

Facebook Sayfamız

Takiple