Facebook Kapak Fotoğrafı Psd Dosyası #12

Pazar, Mayıs 24, 2015

fan sayfası kapak fotoğrafı, emilia clarke kapak fotoğrafı, facebook kapak fotoğrafı, facebook kapak fotoğrafı tasarla, psd dosyası, photoshop,
Facebook Kapak Fotoğrafı Psd Dosyası #12


Merhaba grafikmen.com takipçileri. Facebook sayfalarınız için kapak fotoğrafı paylaşımlarıma devam ediyorum. Önceki paylaşımımda spor sayfalarınız için kapak fotoğrafı paylaşmıştım. Bugün ise sizlere bu başlık altında fan sayfalarınız için kullanabileceğiniz kapak fotoğrafı paylaşacağım. Psd dosyası olması özelliğiyle kolayca kendi sayfanıza göre uyarlayabileceksiniz. Özellikle kadın fan sayfaları için kullanılabilecek bu dosyayla sayfanıza kaliteli fotoğraf hazırlayabileceksiniz. Ben sizlere Emilia Clarke'ın fotoğrafını kullanarak örnek olması açısından bir çalışma yaptım. Sizde böyle bir çalışma kolaylıkla yapabilirsiniz. Hatta bilmeyenler için kısaca anlatayım sizlere arkadaşlar.

- Öncelikle aşağıdaki indirme butonundan dosyayı bilgisayarınıza indiriyorsunuz.

- Rar dosyasını www.grafikmen.com şifresini girerek çıkartıyorsunuz.

- Ardından dosyayı Photoshop programınızla açıp. Sağ katman menüsünden Emilla Clarke yazan yazı katmanını kendize göre düzenliyorsunuz.

- YOUR İMAGE HERE yazan dosyayı açıp Replace Me katmanına çift tıklayarak kendi görselinizi çalışmaya ekliyorsunuz ve son olarak çalışmayı istediğiniz uzantıda kaydediyorsunuz. Hepsi bu kadar. İyi çalışmalar arkadaşlar...

Son olarak bir kaç ünlü için daha hazırladım arkadaşlar eğer içlerinde beğendiğiniz varsa sayfalarınız için kullanabilirsiniz.


megan fox kapak fotoğrafı
Tuba büyüküstün kapak fotoğrafı
aslı enver kapak fotoğrafı
scarlet johanson kapak fotoğrafı
nina dobrev kapak fotoğrafı
candice accola kapak fotoğrafıİndir
Grafikmen.Com
3mb .rar

Benzer Konular

0 yorum

Facebook Sayfamız

Takiple