Ücretsiz Photoshop Duman Fırçaları

Çarşamba, Mayıs 27, 2015

Duman fırçaları indir, photoshop fırça indir,brush, photoshop brush indir, smoke brush indir, abr dosyası nedir, photoshop fırça nasıl yüklenir,
Ücretsiz Photoshop Duman Fırçaları

Merhaba arkadaşlar. Başlıkta ben fırça olarak geçtim ama photoshop'da bunun karşılığı brush'dır. Brush kullanılarak photoshop'da çalışmalara zenginlik katılabilir.  Mesela çalışmanıza çiçek eklemek istiyorsunuz ve normal yoldan bunu eklemek zordur. Bu yüzden tasarımcılar fırça kullanarak kolay yoldan çalışmalarına zenginlik katarlar.

Bugün ben sizlere tasarımlarınıza zenginlik katabilmeniz açısından yüksek kaliteye sahip bir duman brush (fırça) paketi paylaşacağım. Eğer ben bu indirdiğim fırçayı nasıl kullanacağım diyorsanız hemen kısa bir anlatımla sizi bu önemli bilgiyi aktarmaya çalışayım.

- Öncelikle .abr uzantılı dosyaların brush (fırça) dosya türü olduğunu bilmeliyiz.

- Ardından indirdiğimiz .abr uzantılı dosyayı C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CC 2014 (32 Bit)\Presets\Brushes klasörüne kopyalıyoruz. Bu verdiğim adres sizin Photoshop programınızı kurduğunuz yere göre değişir.

- Şimdi geldik yüklediğimiz .abr fırça dosyasını photoshop'da kullanmaya. Photoshop programımızı başlatıyoruz. Ve program açılınca (B) tuşuna basarak fırça aracımızı aktif ederek seçeceğimiz fırçalarla çalışmalarımıza zenginlik katmaya başlıyoruz.

Duman fırça paketini aşağıdaki butona tıklayarak Google Drive üzerinden bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Rar şifremiz www.grafikmen.com iyi çalışmalar dilerim arkadaşlar...


İndir
Grafikmen.Com
174mb .rar

Benzer Konular

0 yorum

Facebook Sayfamız

Takiple