Ücretsiz 4 Adet Fiyat Karşılaştırma Tablosu

Cumartesi, Mayıs 16, 2015

Ücretsiz 4 Adet Fiyat Karşılaştırma Tablosu
Ücretsiz 4 Adet Fiyat Karşılaştırma Tablosu 


Merhaba grafikmen.com takipçileri. Bugün sizlere satışlarınızda kullanmanız için fiyat tablolarını psd uzantısıyla paylaşacağım. Bu şekilde tabloları istediğiniz gibi düzenleyip kendiniz için kullanabilirsiniz. Rar şifreleri grafikmen.

Şık Fiyat Tablosu:


Şık Fiyat Tablosu:


Genel olarak tüm satışlarınızda kullanabileceğiniz bir tablo arkadaşlar psd dosyası olduğu için kendinize göre düzenleyebilir ve istediğiniz türde çıktı alabilirsiniz. Dosyayı indirmek için aşağıdaki butona tıklamanız ve google drive'dan indirmeniz gerekiyor.

İndir
Grafikmen.Com
134kbb .rar

Hosting Fiyat Tablosu:Hosting Fiyat Tablosu

Bu tablomuzuda hosting firması olan arkadaşlar dilediği gibi kendine göre düzenleyerek sitelerinde veya forumlarda kullanabilirler. Dosyayı indirmek için aşağıdaki butona tıklamanız yeterli.

İndir
Grafikmen.Com
509kb .rar
E-Business Fiyat Tablosu:


E-Business Fiyat Tablosu

Bu tablomuz diğerlerine bakarak bence daha bir profesyonel bir fiyat tablosu. Ayrıca mavi, beyaz ve gri tonlarıda mevcuttur. Bu tabloyuda psd dosyasını aşağıdaki butona tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz arkadaşlar.


İndir
Grafikmen.Com
642kb .rar
Fiyat Karşılaştırma Tablosu:

Fiyat Karşılaştırma Tablosu


Bu tablomuz yeşil ağırlıkta ve yine çok hoş bir fiyat karşılaştırma tablosu. Ayrıca mavi tonuda mevcut. Diğerleri gibi bu psd dosyasınıda aşağıdaki butondan indirebilirsiniz arkadaşlar.


Grafikmen.Com
494kb .rar

Google Gelen Aramalar : fiyat karşılaştırma tablosu indir, PSD Dosyası, Photoshop, fiyat tablo psd indir, fiyat tablosu oluştur, fiyat tablosu nasıl yapılır,

Benzer Konular

0 yorum

Facebook Sayfamız

Takiple