Facebook Kapak Fotoğrafı Psd Dosyası #13

Perşembe, Mayıs 28, 2015

facebook kapak fotoğrafı, kişiye özel facebook kapak fotoğrafı, facebook kapak fotoğrafı tasarla, kapak fotoğrafı indir, psd dosyası, photoshop,
Facebook Kapak Fotoğrafı Psd Dosyası #13


Merhaba grafikmen.com takipçileri. Uzun zamandır sizlere yeni bir kapak fotoğrafı paylaşmamıştım. Bugün sizlere profil sayfalarınızda kullanmanız için bir kapak fotoğrafı psd dosyası paylaşacağım. Yukarıdaki görselde ben sitemin ismini kullanarak bir çalışma yaptım. Sizde ister kendi adınızı yazarak profilinize bir kapak tasarlarsınız istersenizde websiteniz için bir kapak fotoğrafı tasarlarsınız. Psd dosyası olması sebebiyle çalışmanın üzerinde rahatça değişiklikte yapabilirsiniz. Kısaca nasıl yapacağınıza dair bir anlatım yapayım ben arkadaşlar.

- Öncelikle psd dosyasını aşağıdaki butona tıklayarak Google Drive üzerinden bilgisayarımıza indiriyoruz.

- Rar şifremiz www.grafikmen.com şifremizi yazarak rar dosyasını çıkartıyoruz.

- Psd dosyasını photoshop programımızla açıyoruz.

- Sağdaki katman menüsünden grafikmen yazılı text katmanına çift tıklayarak kendi yazacağımız yazı yazıyoruz ve farklı kaydet diyerek çıktısını alıyoruz.

Bütün yapacaklarımız bu kadar arkadaşlar. Bunları yaptıktan sonra sizinde artık kendinize ait bir kapak fotoğrafınız olmuş olacak. Diğer kapak fotoğrafları modelleri için buraya tıklayabilirsiniz. İyi çalışmalar diliyorum herkese.


İndir
Grafikmen.Com
1,83mb .rar

Benzer Konular

0 yorum

Facebook Sayfamız

Takiple