3 Boyutlu Yazı Stili

Pazar, Mayıs 10, 2015

3 Boyutlu Yazı Stili
3 Boyutlu Yazı Stili

Merhaba arkadaşlar. Sizlere bugün çok kaliteli benimde çok beğendiğim bir 3 boyutlu yazı stili paylaşacağım. Yine ben her zaman ki olduğu gibi örnek bir çalışma yaptım ve konuya ekledim. Yukarıdaki resimde de gördüğünüz gibi gerçekten çok estetik duruyor. Sizde bu yazı stilini kullanarak çalışmalarınıza renk katabilirsiniz. Üstelik Psd dosyasıyla bunu yapmak çok kolay. Ben hemen sizlere nasıl yapacağınıza dair kısa bir açıklama yapayım.

- Dosyayı indirdikten sonra Photoshop programımızla açıyoruz.

- Akıllı katmana çift tıklayarak yazı yada logomuzu katmana ekliyoruz. Burası sizin hayal dünyanıza kalmış istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

- Son olarak eklediğimiz yazı veya loguyu kaydedip katmanın güncellenmesini bekliyoruz ve çalışmamız bitti. İstediğiniz uzantıda çıktı alabilirsiniz.

Arkadaşlar bana destek olmak için yazımı sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Yada konuya değerli yorumunuzu bırakabilirsiniz. Dosyaya gelince aşağıdaki butona tıklayarak Google Drive aracılığıyla dosyayı bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Rar şifresi grafikmen. İyi çalışmalar arkadaşlar...

İndir
Grafikmen.Com
19,1mb .rar

Google Gelen Aramalar : 3 boyutlu yazı stili, 3d yazı stili, 3 boyutlu yazı efekti, photoshop 3 boyutlu yazı yazma, 3d yazı yazma, Photoshop, PSD Dosyası, Yazı Stili,

Benzer Konular

0 yorum

Facebook Sayfamız

Takiple